DE BETEKENIS VAN CREDOFIN

Credo staat voor vertrouwen en geloof. Fin staat voor financiën. Kortom, wij willen vertrouwen bieden in financiën. Vertrouwen in geld, verzekeringen, leningen, beleggingen en zoveel meer. Want dat zijn zaken waarover we ons dagelijks bekommeren.

ONZE MISSIE

Wij willen vertrouwen geven in de toekomst, want die stippelen we allemaal elke dag uit. Een toekomst vrij van zorgen, voor uzelf, uw kinderen en hun kinderen, uw zaak: die willen we veiligstellen. Zodat u elke avond met een gerust hart kan gaan slapen. Het is ons doel om op uw vragen een professioneel antwoord te bieden, op maat van uw behoeften.

ONZE TROEVEN

Een vertrouwd gezicht met kennis van zaken, dat is wat u van ons mag verwachten. Als exclusieve partner van AXA Bank kunnen wij een ruim aanbod van financiële diensten aanbieden. Met jarenlange ervaring en gewoon gezond verstand staan wij bovendien garant voor een persoonlijke aanpak.

Wij: dat zijn Inge, Nathalie en Christine. Inderdaad, drie vrouwen onder één dak die de handen in elkaar slaan! Verder kan je ook rekenen op de jarenlange ervaring van Kathleen, Carine en Angelique die ons dagelijks bijstaan!


Inge Willems
Zaakvoerder
actief sinds 1997
Inge@credofin.be


Christine Van de Velde
Zaakvoerder
actief sinds 1992
Christine@credofin.be


Nathalie Van Nevel
Zaakvoerder
actief sinds 2001
Nathalie@credofin.be




Kathleen Vanheule
Commercieel medewerker
actief sinds 1980
Kathleen@credofin.be


Carine Vervaet
Administratief medewerker
actief sinds 1988
Carine@credofin.be


Angelique Colpaert
Administratief medewerker
actief sinds 1999
Angelique@credofin.be